GIMNASTYKA

Gimnastyka jako najstarsza dyscyplina świata wywodząca się ze starożytnej Grecji jest doskonałym fundamentem do jakiejkolwiek dyscypliny sportu i innych form ruchowych. W ćwiczeniach gimnastycznych naśladujemy podstawowe wzorce i funkcje ruchowe, których zadaniem jest kształtowanie harmonijnego rozwoju fizycznego człowieka. Przede wszystkim wzmacnia i aktywuje układ nerwowy oraz narządy ruchu. Łączy ze sobą poprawę koordynacji i gibkości, szybkości i zwinności, wytrzymałości oraz siły w rezultacie dając niesamowitą świadomość własnego ciała. Wiele z ćwiczeń gimnastycznych wykonuje się w tzw. pozycji odwróconej (głową w dół) co tylko piętnuje poczucie tej cechy w przestrzeni.

Gimnastyka jest dyscypliną sportu o zróżnicowanym poziomie. Trenować mogą ją zarówno osoby początkujące jak i w zaawansowanym stadium treningu sportowego. Dzięki swym właściwościom progresji na wielu frontach zawsze jest dobrym wyborem jako uzupełnienie szkolenia, szczególnie w sportach i sztukach walki.

Trener

Weronika Sobierajska

Trener

Z klubem KS Pretorium związana od 3 lat. Początkowo odpowiedzialna za harmonijny rozwój tylko młodszych zawodników klubu(kadet), z czasem postanowiła zająć się również dorosłymi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wpływu procesu treningowego na własne ciało używa wielu metod na polepszenie funkcjonalności swoich podopiecznych. Jako gimnastyczka wykorzystuje świadomość ciała jako fundament treningu. Podczas zajęć kładzie duży nacisk na dokładność techniki ćwiczeń oraz zwiększanie zakresów ruchu.

Prywatnie pasjonat tańca i wielu form ruchowych, z których czerpie inspirację do swoich zajęć.

Dołącz już teraz !

JEDNA DYSCYPLINA

150 / miesiąc
  • Możliwość udziału w treningach wybranej dyscypliny
  • Brak limitu treningów w miesiącu
  • Wejście na treningi na podstawie karty klubowejPretorium - klub sportowy
BEST VALUE

OPEN

200 / miesiąc
  • Możliwość udziału w treningach dowolnej dyscypliny
  • Brak limitu treningów w miesiącu
  • Wejście na treningi na podstawie karty klubowej

Pretorium - klub sportowy

TRENING INDYWIDUALNY

120 / trening
  • Optymalnie spersonalizowana jednostka treningowa
  • Indywidualnie dobrane godziny treningu
  • Osobisty trener dobrany przez trenującegoPretorium - klub sportowy