K-1

K-1 to dyscyplina, która powstała jako japoński turniej w 1993 roku. Ma ono na celu konfrontowanie ze sobą uderzanych sportów walki i od lat zrzesza zawodników takich dyscyplin jak: karate, kickboxing, taekwon-do i wiele innych. Założenia pierwszych turniejów w tym sporcie są żywe do dziś a zmieniło się jedynie to, że mamy możliwość trenowania od początku pełnego kanonu technik tak, żeby uzyskać jak najlepsze efekty. Na dzień obecny K-1 jest formułą walki propagowaną przez Polski Związek Kickboxingu i szeroko uprawianą w Polsce.

W naszym klubie sekcja K-1 pojawiła się w 2008 roku. Od tego czasu stale się ona rozwija, co zawdzięczamy coraz większej ilości zawodników a także ustawicznie kształcącej się kadrze trenerskiej. Na dzień dzisiejszy K-1 w Pretorium można trenować aż w trzech grupach. są one zróżnicowane pod kątem stopnia zaawansowania i posiadanych umiejętności. W klubie, poza profesjonalnymi zawodnikami, trenują także duże grupy młodzieży szkolnej a także seniorów. Buduje to niepowtarzalną atmosferę na zajęciach tej sekcji.

Sukces grupy K-1 w Pretorium może stać się również Twoim udziałem. Serdecznie zapraszamy na trening!

Trenerzy

Rafał Gabrysiak

Prezes klubu, Trener

Od 2009 roku jest Prezesem Klubu Sportowego Pretorium i od samego początku postawił sobie za cel stworzenie najlepszego klubu sportów walki w Poznaniu a docelowo w całym kraju. Cel ten systematycznie realizuje. W klubie prowadzi treningi sekcji K-1, odważników kulowych oraz odpowiada za przygotowanie siłowe i wytrzymałościowe zawodników wszystkich sekcji.

Ze sportami walki Rafał związany jest od dziecka. Zaczęło się w wieku ośmiu lat od judo, przez walkę z kijem a potem kickboxing, który zaczął uprawiać jeszcze w liceum i który do dziś jest jego niekwestionowanym faworytem wśród sportów walki. Startował także w zawodach w formule MMA.

Rafał jest osobą o bardzo wielu zainteresowaniach. Często niezwiązanych ze sportami walki. Człowiek renesansu, propagujący kulturę fizyczną wśród mieszkańców Poznania.

Student poznańskiej AWF. Licencjonowany trener Polskiego Związku Kickboxingu oraz metody StrongFirst.

„Mam w życiu wiele pasji ale największą z nich jest moja praca zawodowa!”

Andrei Palkhouski

Trener

Dołącz już teraz !

JEDNA DYSCYPLINA

150 / miesiąc
  • Możliwość udziału w treningach wybranej dyscypliny
  • Brak limitu treningów w miesiącu
  • Wejście na treningi na podstawie karty klubowejPretorium - klub sportowy
BEST VALUE

OPEN

200 / miesiąc
  • Możliwość udziału w treningach dowolnej dyscypliny
  • Brak limitu treningów w miesiącu
  • Wejście na treningi na podstawie karty klubowej

Pretorium - klub sportowy

TRENING INDYWIDUALNY

120 / trening
  • Optymalnie spersonalizowana jednostka treningowa
  • Indywidualnie dobrane godziny treningu
  • Osobisty trener dobrany przez trenującegoPretorium - klub sportowy