Klub PRETORIUM mieści się w budynkach Modeny na poznańskich Jeżycach.

Wyjątkowe miejsce dla ludzi z pasją i charakterem.

Niesamowita atmosfera, wybór dyscyplin oraz profesjonalizm trenerów to argumenty które stawiają ten klub na pierwszym miejscu.

Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi K-1, boksu, BJJ i kettlebells. 

Sekcja Kettlebells w Pretorium jest najstarszą w wielkopolsce i jedyną, w której zajęcia odbywają się w jednym z największych i najlepiej wyposażonych Centrów kettlowych w Polsce. Zajęcia prowadzone są przez elitarnych instruktorów metody Strong First. Mamy do zaproponowania Wam kompletną ofertę treningową. Zajęcia w naszym Centrum odbywają się od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Do Waszej dyspozycji są aż cztery grupy treningowe, czterech trenerów oraz bogata oferta treningów indywidualnych. Na wszystkich zajęciach kadra trenerska pomoże określić właściwe cele treningowe i spersonifikować trening tak, byście osiągnęli zakładany efekt w jak najlepszym czasie. Koniecznie sprawdź grafik treningów i zapisz się na zajęcia.
Sekcja bokserska w KS Pretorium powstała w 2010 r. Od tego czasu ustawicznie się rozrasta a zawodnicy sekcji biorą udział w coraz bardziej prestiżowych turniejach. Zajęcia prowadzone są w jednej grupie a główny szkoleniowiec – trener Paweł Ziółkowski, może poszczycić się 20-letnim stażem zawodowym, w trakcie którego pracował z zawodnikami klasy mistrzowskiej. Grupę tę charakteryzuje duże zróżnicowanie uczestników, którzy mimo dzielących ich różnic znaleźli tu porozumienie a nawiązane przyjaźnie często trwają przez lata. Na zajęciach sekcji bokserskiej panuje atmosfera fair play i zdrowej rywalizacji, co często zaprzecza stereotypom, jakie przypisuje się bokserom. Koniecznie sprawdź grafik treningów i zapisz się na zajęcia.