Pretorium - klub sportowy

Klub sportowy Pretorium Poznań to wyjątkowy obiekt w wyjątkowej lokalizacji. Specjalnie dla Was wykorzystaliśmy industrialne wnętrza poznańskiej Modeny i stworzyliśmy tam prawdziwą kuźnię sportowych talentów.

 Nasz obiekt podzielony jest na trzy dedykowane strefy.

Pretorium - klub sportowyPierwsza z nich to prawie 90 metrów kwadratowych maty zapaśniczej, przykrytej plandeką, z odpowiednim zabezpieczeniem ścian i filarów. Przestrzeń ta wykorzystywana jest do treningu BJJ oraz gimnastyki. W tych komfortowych i bezpiecznych warunkach mogliśmy uruchomić zajęcia dla najmłodszych i od września bieżącego roku trenują z nami także dzieciaki.

Druga przestrzeń w pełni dedykowana jest uderzanym sportom walki. W jej skład wchodzi 60 m2 twardej maty, adresowanej do uderzanych sportów stójkowych, ring sparingowy a także 10 worków bokserskich o różnej wielkości i kształcie, które dają możliwość dokładnej kalibracji treningu (masa worków waha się w granicach 30 - 130 kg). Ponadto, na wyposażenie tej strefy składają się przeróżne miękkie przyrządy treningowe, takie jak piłki lekarskie, tarcze, skakanki oraz wiele innych.

Pretorium - klub sportowyTrzecia strefa zaadresowana jest dla klubowiczów, zdeterminowanych do zwiększenia swojej siły i wytrzymałości. Znajdują się tam odważniki kulowe, sztangi, wiele przyrządów do treningu funkcjonalnego, a także wyposażenie wspierające i pomagające w treningu z ciężarem własnego ciała.

Powyższe atuty oraz profesjonalna, doskonale przygotowana kadra trenerska czynią nasz klub jednym z najlepiej przygotowanych, bezpiecznych w kraju miejsc do trenowania sportów walki.