KETTLEBELLS

Kettlebells czyli radziecka giria powstała w XVII wieku jako zabawka carskich żołnierzy. Ze względu na swoją wyjątkowość i spektakularność, siłacze dźwigający odważniki byli największą atrakcją rosyjskich cyrków i ściągali na występy setki widzów. Obecnie umiejętności mistrzów cyrkowych opisane są w planach treningowych Strong First i znajdują się w zasięgu każdego, zdeterminowanego adepta. Kettlebells to jedne z najbardziej skutecznych przyrządów treningowych a Hard Style to najskuteczniejsza metoda kształtowania siły z ich wykorzystaniem. Siła to cecha motoryczna, która daje największy transfer na inne cechy motoryczne.

Sekcja Kettlebells w Pretorium jest najstarszą w wielkopolsce i jedyną, w której zajęcia odbywają się w jednym z największych i najlepiej wyposażonych Centrów kettlowych w Polsce. Zajęcia prowadzone są przez elitarnych instruktorów metody Strong First. Mamy do zaproponowania Wam kompletną ofertę treningową. Zajęcia w naszym Centrum odbywają się od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Do Waszej dyspozycji są aż cztery grupy treningowe, czterech trenerów oraz bogata oferta treningów indywidualnych. Na wszystkich zajęciach kadra trenerska pomoże określić właściwe cele treningowe i spersonifikować trening tak, byście osiągnęli zakładany efekt w jak najlepszym czasie.

Dołącz do nas już dziś!

Trenerzy

Pretorium - klub sportowy

Marta Sowula

Trener

Od kwietnia 2014 roku instruktor treningu z odważnikami kulowymi Kettlebell w KS Pretorium. Jako trener kładzie nacisk na technikę, która stanowi podstawę efektywnego treningu i najlepszą drogę do osiągnięcia celów. Czerpie ogromną satysfakcję z przełamywania własnych barier i motywuje do tego innych. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła od treningu samoobrony, to jednak było za mało (ważna jest nie tylko umiejętność obrony, liczy się także atak). Naturalną kontynuacją tej drogi stały się sporty walki: kickboxing i K1, w których wciąż się rozwija. Po raz pierwszy zetknęła się z odważnikami kettlebell cztery lata temu i od tamtej pory nie wypuszcza ich z rąk. Efektywne kształtowanie siły funkcjonalnej początkowo uczyniły trening z odważnikami doskonałym uzupełnieniem dla sportów walki a z czasem stały się równorzędną formą treningu. Umiejętności instruktorskie doskonaliła na szkoleniach CKB Intro i kursach instruktorskich Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Pretorium - klub sportowy

Katarzyna Pawlak

Trener

Poświęciła się w życiu różnorodnej aktywności fizycznej, ponieważ styl „praca-dom-praca-dom” to nie było to, do czego docelowo dążyła. Bieganie, jazda na rowerze, czy siłownia stały się nieodłącznym elementem jej codzienności, a dzień, w którym nie będzie treningu, dniem straconym. Przyznaje się – jest uzależniona od sportu. W 2011 roku zakochała się w pole dance i rozpoczęła treningi w jednej z poznańskich szkół, jak również zaczęła swoją przygodę z kettlami w Centrum Kettlebell Poznań pod czujnym i surowym okiem trenera Rafała Gabrysiaka. Przez te wszystkie lata udało się jej dołączyć do elitarnej grupy „Top Team”, dwukrotnie wziąć udział w Mistrzostwach Polski Kettlebell Hardstyle. W grudniu 2014 uzyskała tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Kettlebell.

„Nasz klub to najlepsze treningi, najlepsi instruktorzy, najlepsi ludzie! Nie trzeba wierzyć w cuda, wystarczy wierzyć w siebie”

Dołącz już teraz !

JEDNA DYSCYPLINA

150 / miesiąc
  • Możliwość udziału w treningach wybranej dyscypliny
  • Brak limitu treningów w miesiącu
  • Wejście na treningi na podstawie karty klubowejPretorium - klub sportowy
BEST VALUE

OPEN

200 / miesiąc
  • Możliwość udziału w treningach dowolnej dyscypliny
  • Brak limitu treningów w miesiącu
  • Wejście na treningi na podstawie karty klubowej

Pretorium - klub sportowy

TRENING INDYWIDUALNY

120 / trening
  • Optymalnie spersonalizowana jednostka treningowa
  • Indywidualnie dobrane godziny treningu
  • Osobisty trener dobrany przez trenującegoPretorium - klub sportowy